Hakkımızda

İnsanların her döneminde oyun olmuştur. Oyun oynamak hem keyifli hem de insanı mutlu eden bir aktivitedir. Oyun oynarken insanlar hayattaki pek çok tasa ve derdi unutur. Bazen de hayatın bize yaşattığı kötü şeyleri unutmak için oyun oynarız. Ama oyun her zaman hayatımızın belli bir köşesinde yer edinmiştir.

Evvel Oyun sitesi olarak sizlere yepyeni ve kaliteli bir oyun sitesi açmayı hedefledik. Sitemizde yer alan oyunları hem mobil hem de masaüstü cihazlarınızdan oynayabilirsiniz. Oyunlar seçilirken özellikle kategorilerine uygun olmasına özen gösterildi. Öğrencilerimizin dersleri dışında da güzel vakit geçirmelerini amaçladık.

Oynamak istediğiniz oyunları sitemizdeki ara bölümünü kullanarak bulabilirsiniz. Dilerseniz kategorilere göre de oyun seçimi yapabilirsiniz. Sitemizde bulunmayan bir oyunu oynamak istiyorsanız bizlere iletişim bölümünden ulaşabilir ve istediğiniz oyunu sitemize hemen ekleyebiliriz. Dersleriniz ihmal etmemek şartıyla sizleri her zaman evvel oyun sitemizde görmek isteriz.